Досконале консультування з Government Relations

ЧОМУ ВИ ПОТРЕБУЄТЕ САМЕ НАС?


Головною метою СЕС-Україна є мінімізація бюрократичних перепон одночасно з максимальним захистом інтересів наших клієнтів. Розуміючи бізнесові потреби інвесторів, ми передбачаємо та аналізуємо справжню природу політичних та бюрократичних бар’єрів з метою їх подолання; створюємо стратегії, що поєднують просування ринкових переваг клієнта з поліпшенням його корпоративної репутації. Ми допоможемо Вам налагодити діалог з українськими впливовими особами як в центрі так і на місцях. Все це поєднується нами з прозорими західними корпоративними стандартами і практикою. Глибоке розуміння особливостей функціонування державного апарату в Україні дає можливість СЕС-Україна працювати не лише з впливовими особами, формуючи саме рішення (на чому зупиняється більшість консультаційних компаній в Україні). На відміну від них, ми супроводжуємо увесь процес прийняття рішень на різних щаблях державного апарату, контролюючи та коректуючи їх, у разі потреби, на всіх стадіях.

 

 

 

наша історія


У Центральній та Східній Європі СЕС працює для зовнішніх інвесторів відтоді як почався перехід від тоталітарних режимів до демократії. 1991 року було засновано мережу компаній CEC з центральним офісом у Лондоні. У 1996 році для обслуговування зовнішніх інвесторів в Україні Олександром Ленгауером було засновано СЕС-Україна. Після реорганізації мережі у 2005 році СЕС-Україна працює як незалежна агенція.
ХТО МИ ТАКІ?

 

Наші фахівці працюють в уряді, Верховній Раді та апараті Президента України як консультанти, беручи активну участь як у законотворчій роботі, так і під час підготовки та прийняття законів України, указів, постанов та розпоряджень виконавчої гілки влади. Особливу увагу нами зосереджено на розробці законодавчої бази з питань податків, захисту свободи слова, електронних ЗМІ, реклами, державного регулювання низки галузей економіки, пенсійної реформи в Україні.

 

 

 

ПРО НАС