Досконале консультування з Government Relations

наші послуги

Спілкуючись з впливовими особами з владних інституцій, аналізуючи разом з ними економічну та політичну ситуацію в Україні, ми можемо достовірно оцінити силу та слабкість Вашої позиції з огляду на прогнозований розвиток подій. Також ми оцінюємо вірогідність змін у політичному середовищі та їх можливий вплив на Ваші інтереси.

політичний аудит

ІНФОРМУВАННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

КОНСУЛЬТУВАННЯ

З найширшого переліку друкованих та електронних ЗМІ, ми відслідковуємо особливості економічного і політичного життя країни. Базуючись на цьому, а також регулярних зустрічах з посадовими особами, ми пропонуємо Вам поточне інформування та завчасне попередження про можливі події, що впливатимуть на Ваш бізнес. Ми заздалегідь попередимо Вас про можливі зміни в українському політикумі.

Ми допоможемо Вам репрезентувати себе якнайкраще, незалежно від того, чи хочете Ви зробити це особисто, чи доручите це робити нам від Вашого імені. З допомогою СЕС-Україна, Ви не лише найкращим чином донесете свою позицію потрібному адресату будь-якого рівня влади, але й вчасно отримаєте сприятливу відповідь. Ми допомагаємо розібратись у нелегкому і доволі заплутаному законодавстві України, як на рівні законів чи підзаконних актів, так і серед їх проектів. Постійний моніторинг за змінами законодавства, з урахуванням Ваших інтересів, дозволить Вам об’єктивно оцінити всі можливості і ризики для Ваших бізнес-проектів..

ЗВ’ЯЗКИ ЗІ ЗМІ

РОЗБУДОВА КОРПОРАТИВНОГО ІМІДЖУ

Плітки можуть загубити будь-яку справу. Це ж саме стосується і сприйняття Вашого бізнесу серед населення України і владних кіл. Ми допоможемо Вам таким чином спланувати свою доброчинну діяльність, щоб вона йшла виключно на користь Вашому іміджу.

З огляду на кожне конкретне питання, ми ідентифікуємо для Вас впливових діячів та з’ясуємо їх наміри. СЕС-Україна реалізує найкращі сценарії для підтримки і реалізації Ваших ініціатив на всіх рівнях влади, та досягнення успіху Вашої справи. Ми створюємо клімат, що є найбільш сприятливим для інтересів наших клієнтів.

ПРЕДСТАВНИЦТВО І ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ

ЗМІ є однаково важливими як для політиків, так і для бізнесменів. Розуміння поточної політичної ситуації дозволяє нам вдало поєднувати з нею Ваші потреби, висвітлюючи їх у ЗМІ таким чином, аби суттєво покращити сприйняття Вашого бізнесу серед населення, потенційних споживачів та українського політикума.